OŚRODEK

Natura 2000

Kopanica mała suwalska wieś znajdująca się w otulenie obszaru Natura 2000, Puszczy Augustowskiej, Wigierskiego Parku Krajobrazowego oraz licznych rzek, lasów i jezior w najbliższej okolicy.

atrakcje

Ośrodek wyposażony jest w boiska do piłki nożnej, do siatkówki plażowej, do koszykówki, sprzęt wodny, sprzęt sportowy, rowery, zjeżdzalnie wodną, łuki, strzelnicę, małą stadninę konną.

okolica

Nasz ośrodek znajduje się w pobliżu: pięknych turystycznych miejsc min: kolejki wąskotorowej – Płociczno, kanału Augustowskiego, spływów kajakowych rzeką Czarną Hańczą, synagogi w Sejnach oraz wielu innych.

w przyszłości

Ta niezwykła budowa to PENSJONAT, który będzie łączył w sobie kilka funkcji. Po pierwsze, będzie przestrzenią zaprojektowaną specjalnie do potrzeb młodego pokolenia: sala koncertowa, sala do gier, kawiarnia itp. Po drugie: jedna trzecia budynku przeznaczona będzie na mieszkania dla tych, którzy będą pracować tu i kreować to miejsce i wydarzenia, którymi cieszyć się będą wszyscy odwiedzający Kopanicę. Po trzecie: dzięki temu miejscu zwiększymy zakres naszych atrakcji i wydłużymy funkcjonowanie ośrodka poza sezon leni.