OBOZY 2024

Starter

Starter jak zacząć? Jak zaprzyjaźnić się z innymi? Jak zacząć rozmawiać z Bogiem? Jak przyjąć prezent z Nieba? Co, gdzie, kiedy? Te i inne pytania i odpowiedzi na Starterze.

Początki są trudne. Dlatego my wiemy jak najlepiej zacząć przygodę z obozami? Oczywiście na Teen Ranch? Dlaczego? Bo tylko tu możesz wystartować w tak przyjaznej i miłej atmosferze, z pełnym profesjonalizmem i sympatią do „Świażaczków”.

Starter nastawiony jest na wystartowanie pasji do obozów, spełnienie nawet najśmieszniejszych marzeń naszych młodych uczestników, pomocy w samodzielnym wariowaniu bez rodziców, ale przede wszystkim Starter będzie pomocny przyjaźni i relacji innymi i KIMŚ więcej.

Fokus

Na czym czym się skupiasz? Czemu poświęcasz czas? Co jest dla ciebie ważne, a czego nie zauważasz? Fokus to obóz pełen koncentracji i refleksji na tym, na co patrzą nasze oczy? Eksperyment, który chcemy przeprowadzić z uczestnikami, to każdemu podarować specjalne okulary do widzenia rzeczy niewidzialnych, ale realnych. 

Jesteś ciekawy? Resztę zdradzimy ci na obozie. Sami ciekawi jesteśmy co z tego wyniknie?

Programus vol. 5

Każdy Programista wie jak cenny jest KOD. To on sprawia, że coś działa albo nie. KOD pisze skrypty, które ogarniają bardzo skomplikowane programy, aplikacje i strony, ale czy poznałeś już KOD, który da ci nieskończoną ilość możliwości zmiany? 

Brzmi ciekawie? Wpadaj na obóz dla prawdziwych poszukiwaczy komputerowych wyzwań.

programus

CDN

Myślisz, że to co widzisz, słyszysz i doświadczasz to już wszystko? Myślisz, że to co tu i teraz to koniec? CDN – Ciąg dalszy nastąpi… i czy konkretnie wiesz co się wydarzy? Warto to rozkminić. 

Ty też nie kończysz się tak porostu, więc co się z tobą stanie? Warto to wiedzieć, CDN da ci pewność tego co potem!

Artysta vol. 4

Marzysz o miejscu, gdzie kreatywność miksuje się z szaleństwem i pasją do tworzenia. Kreatywność to nasza mocna strona: obóz Artysta to przestrzeń z wizją tworzenia arcydzieł, jako najważniejszego punktu dnia i nocy 🙂 

Artysta to spojrzenie na najbardziej wybitnego Twórcę wszechczasów i zachwycenie się Jego osobą i pomysłami. Warto czerpać od Najwybitniejszego 🙂

Wyspa vol. 8

Kolejna edycja Wyspy jako wydarzenia pełnego budowania Tożsamości i Wdzięczności. Warsztaty pełne interakcji i aktywacji ducha, duszy i ciała. Trójwymiar działania jednocześnie. 

Nie przegap tego, nie przegap siebie na Wyspie. Zainwestuj w ten czas, a zwróci ci się 1000-krotnie.