OBOZY 2021

SZYKUJEMY, ORGANIZUJEMY, WYMYŚLAMY BO ZACZYNAMY NOWY SEZON: w tym roku 6 obozów! Na pewno znajdziesz coś dla siebie na jednym z nich!
Zaczynamy rekrutację!!!

OFERTA 2021:

OBOZY: ProMOCja i Story to oferta dla kogoś kto ma 8-12 lat

Jeśli chcesz spędzić czas w fajnym miejscu, przystosowanym do brykania, sportu, i wyposażonym w wiele atrakcji: to Kopanica będzie najlepszym wyborem dla Ciebie. Towarzyszyć ci będzie bardzo zwariowana kadra, która zaskakuje pomysłami, niespodziankami i zorganizowanym czasem od rana do nocy. Każdy dzień na obozie jest oryginalną niespodzianką. W programie obozów planujemy wiele zajęć aktywizujących, wykładów biblijnych, warsztatów artystycznych, sportowych, tanecznych, pycha 4 posiłki, sport, woda i wile innych atrakcji … potrzebujesz mieć dużo energii, by brać udział we wszystkim. Zapraszamy! Naprawdę warto!

OBOZY: LevelUP i Artysta to oferta dla 12-15 latków.

Gdy mamy kilkanaście lat: Chcemy się wyrazić i wdrapywać na nowe przestrzenie, jesteśmy ciekawi i dociekliwi dlatego obozy LevelUP i Artysta mają za zadanie sprawdzić, czy nasza wiedza, ciekawość prowadzi nas tam, gdzie powinniśmy dojść? Będzie przy tym niezły ubaw i kupa zabawy, szaleństwa i pysznego jedzonka. Każdy dzień od rana napięty: sportem, aktywnościami i atrakcjami, których nie przeżyje się w domowym zaciszu. Czego więcej potrzeba na udane wakacje? chyba energii i wyspania się na zaś.

WYSPA vol.5! 16 + liceum, studenci i reszta świata:) to już piąta edycja Wyspy.

Gdy przeżyjesz ten obóz to jesteś już przygotowany na wszystko w swoim życiu. Szkolenia i warsztaty to inspiracja do codziennego życia z Bogiem. W tamtym roku czeka nas więcej atrakcji – więc daj się zaskoczyć. Wyspa da ci ekwipunek na wędrówkę w codzienności, pomoże sprawdzić kompas, i upewni cię, że nie jesteś sam! Wpadaj jest tu bardzo wielu: szaleńców, którzy chcą coś więcej zrobić ze sobą i swoim życiem.

PROGRAMISTA 8 – 15 lat

INNY obóz dla każdego, kto chce rozwinąć swoją pasję programowania. Sport, woda i mnóstwo innych atrakcji stworzy niesamowity obóz, gdzie będziemy spotykać się z wieloma pasjonatami programowania: youtuberami, twórcami szkoły programowania. Opowiemy o najlepszym Programiście na świecie! Stworzymy retro salon gier i zaproponujemy wiele zabaw tłumaczących jak działa sztuczna inteligencja.

***********************************************************************

Szkółka vol5. to kolejna edycja weekendu dla lokalnych agentów specjalnych. Zapraszamy wszystkich sąsiadów i przyjaciół z najbliższej okolicy, oraz Suwałk, Augustowa, Sejn… by integrować się, poznać się bardziej i mieć ze sobą relacje.

ZAPRASZAMY !!!!