OBOZY 2020

SZYKUJEMY, ORGANIZUJEMY, WYMYŚLAMY BO ZACZYNAMY NOWY SEZON, wcześniej, szybciej i z większa ilością obozów: w tym roku 6 ! Na pewno znajdzie się miejsce dla ciebie na jednym z nich!
Zaczynamy rekrutację 🙂

OFERTA 2020:

OBOZY: PUZZLE i NIE MA POTEM to oferta komuś kto ma 8-12 lat

Jeśli chcesz spędzić czas w fajnym miejscu, przystosowanym do brykania, sportu, i wyposażonym w wiele atrakcji: to Kopanica będzie najlepszym wyborem w tym roku. Towarzyszyć ci będzie bardzo zwariowana kadra, która zaskakuje pomysłami, niespodziankami i zorganizowanym czasem od rana do nocy. Każdy dzień, na każdym z obozów jest oryginalną niespodzianką, żaden nie powtarza się dwa razy. W programie obozów planujemy wiele zajęć aktywizujących, wykładów biblijnych, warsztatów artystycznych, sportowych, tanecznych, pycha 5 posiłków, brykanie, kąpanie i skakanie … potrzebujesz mieć dużo energii, by brać udział we wszystkim. Zapraszamy więc wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o swoich talentach i tych, którzy chcę zdążyć odpowiedzieć na największe zaproszenie od Boga: Pójdź za mną! Naprawdę warto.

OBOZY: DESKRYPCJA i ZMIANA to oferta dla 12-15 latków

Gdy mamy kilkanaście lat: wiemy już naprawdę wiele i dlatego obozy DESKRYPCJA i ZMIANA maja za zadanie sprawdzić, czy nasza wiedza prowadzi nas tam, gdzie powinniśmy dojść? Narysujemy wspólnie portret atrybutów Stwórcy i podumamy nad pracą naszego mózgu, sprawdzimy czym go karmimy i na co patrzymy. Będzie przy tym niezły ubaw i kupę zabawy, szaleństwa i pysznego jedzonka. Każdy dzień od rana napięty będzie sportem, aktywnościami i atrakcjami, których nie przeżyje się w domowym zaciszu. Czego więcej potrzeba na udane wakacje? chyba energii i wyspania się na zaś 🙂

WYSPA vol.4! 16 + liceum, studenci i reszta świata:) to już czwarta edycja wisienki na torcie całych wakacji.

Wyspa vol.4 Gdy przeżyjesz ten obóz to jesteś już przygotowany na Armagedon. Szkolenia i warsztaty, które są na tym obozie to wyższa szkoła jazdy. W tamtym roku głęboko nurkowaliśmy w Słowie, a w tym rozpędzimy się w pójściu na całość za Mistrzem. Wyspa da ci ekwipunek na wędrówkę w codzienności, pomoże sprawdzić kompas, i upewni cię, że nie jesteś sam! Wpadaj jest nas bardzo wielu: szaleńców, którzy chcą coś więcej zakumać.

RODZ#INNY OBÓZ

INNY obóz dla CAŁEJ RODZINNY: z inspiracją do szarej codzienności, z inną perspektywę na rodzinę i małżeństwo, z przekonaniem, że można i da się INACZEJ… i, że zawsze są miejsce i czas na to by można zmieniać się dla dobra najbliższych na lepsze! Zapraszamy, kto pierwszy? Ten śpi w domku 🙂

***********************************************************************

Szkółka vol4. to kolejna edycja weekendu dla lokalnych agentów specjalnych. Zapraszamy wszystkich sąsiadów i przyjaciół z najbliższej okolicy, oraz Suwałk, Augustowa, Sejn… by integrować się, poznać się bardziej i mieć ze sobą relacje 🙂 w tamtym roku robiliśmy Niebiańskie Prawo Jazdy, a co będzie w tym roku dowiemy się przyjeżdżając przed samy rozpoczęciem roku szkolnego na Rancho w Kopanicy.

ZAPRASZAMY !!!!
🙂